Dogdancing - úvodní strana

JAK TRÉNOVAT DOGDANCING

Arísek

Dogdancing jsem začala se svoji fenkou trénovat od roku 2007, kdy jsem si ji pořídila. O tři roky později, v roce 2010, jsem začala trénovat i další týmy. Vedla jsem již mnoho tréninků a seminářů dogdancingu, trénovala jsem i choreografii dogancingu a věnovala jsem se i praktické poslušnosti. Za tu dobu jsem přišla na mnoho pravidel, které je nutné při tréninku dodržovat. Trénování s různými psy mi také pomohlo najít různé metody tréninku. Na této části stránek bych se s vámi o některé svoje zkušenosti ráda podělila.

V tuto chvíli zde najdete obecné zásady, které je u tréninku dobré dodržovat. Také jsem pro vás připravila návod jak trénovat některé prvky dogdancingu. Časem bych sem ráda přidala také rady, jak se připravit na různé akce dogdancingu. Mám v plánu také rozšířit množství návodu na triky a přidat několik článků o choreografii. Mým cílem je z této stránky udělat pomocníka, který vám pomůže při vaší cestě dogdancingem.

Na závěr si dovolím ještě jedno upozornění. Pokud chcete v dogdancingu někam pokročit, doporučuji vám čas od času navštívit nějaký seminář nebo trénink vedený zkušeným instruktorem. Seznam vyhlášených seminářů najdete v Kalendáři akcí. Instruktor vám rád poradí, co vylepšit a ukáže vám další možnosti trénování.

Home Copyright © Tereza Zůnová 2012-2013 Mapa webu DOGDANCING