Dogdancing - úvodní strana

O autorce

se štěňaty

Jmenuji se Tereza Zůnová. Ke kynologii jsem se dostala se svou první fenkou Daisy Chundelaté potěšení plemene coton de Tuléar, kterou jsem si pořídila v roce 2007. Hned jsme spolu začaly trénovat poslušnost a cviky dogdancingu. Časem jsme se dostaly na cvičák, kde jsme nějakou dobu cvičily agility, ale dogdancing nakonec všechny ostatní aktivity vytlačil. V roce 2009 jsme vyrazily na naše první zkoušky a závody dogdancingu a dokonce i na Mistrovství ČR. Doma máme mnoho pohárů, medailí a kokard.

O rok později, v roce 2010, jsem začala dogdancing trénovat další týmy. Vedla jsem mnoho tréninků a seminářů. Učila jsem také pohybovou průpravu psovodů a tvořila jsem mnoho choreografií. Ve své instruktorské činnosti jsem se dostala také ke cvičení školky pro štěňátka a praktické poslušnosti.

V roce 2010 jsem se stala Instruktorem dogdance III. třídy. V přibližně stejné době jsem se také stala rozhodčí pro zkoušky Czech Dogdance Club. Na konci roku 2012 jsem se účastnila školení Dogdancing Club of Czech Republic pro rozhodčí na závody a na zkoušky 1. úrovně. V roce 2013 mám v plánu splnit podmínky DDCCR a těmito rozhodčími se stát.

Dogdancing je pro mě zábava. Splňuje v sobě moje dvě největší vášně - kynologii a tanec. Baví mě trénovat se svou fenkou, připravovat choreografii a pomáhat s tréninky ostatním, kteří dogdancingu propadli.

Home Copyright © Tereza Zůnová 2012-2013 Mapa webu DOGDANCING