Laetitia Bohemica - úvodní strana

On-line výcvikový program pro štěňátka

90_listopad_na_prochazce1.jpg, 41kB

Výchově a výcviku psů se věnuji již několik let, a proto jsem se rozhodla poskytnout bezplatný výcvikový program všem štěňátkům z naší chovatelské stanice. Uvědomuji si, o kolik je příjemnější život s vycvičeným pejskem, který nedělá problémy a je příjemným společníkem. V období štěněčího věku je malý pejsek nejučenlivější. Z toho důvodu je škoda této doby nevyužít.

Ještě, než se dozvíte vše o on-line výcvikovém programu, přidám jednu důležitou informaci. Klíčové pro výcvik Vašeho pejska je Váš zájem a Vaše aktivita. Pokud tedy o výcvik máte zájem, je nezbytné věnovat čas také zpětné vazbě, která je popsána níže. Vaše aktivita je také nezbytnou podmínkou pro průběh on-line tréninků.

On-line výcvikový program bude probíhat prvních 10 měsíců, které u vás doma štěňátko stráví. Za tu dobu vám na email pošlu přibližně 20 výukových videí, kde se dozvíte vše o základním výcviku pejska. Výchova i výcvik pejska bude probíhat pozitivním posilováním. Videa vám budu posílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Všechny cviky budou učeny pomocí pozitivních výcvikových metod s důrazem na to, aby vás i vaše štěňátko výcvik bavil.

Co se všechno za ten rok můžete naučit? Zde vám přináším přibližný rozpis toho, čemu se budeme určitě věnovat:

Na to všechno se můžete těšit. Při natáčení videí se určitě dostanu i k dalším tématům, která zde nejsou uvedena.

Teď ještě k tomu, jak bude vypadat zpětná vazba od vás. Každý měsíc mi budete moci posílat videa o celkové délce až 30 minut s tím, jak cvičíte. Já vám vždy do týdne pošlu komentář k videu. Vyzdvihnu, co se vám daří, a opravím chybičky. Jednou za 2 měsíce za mnou také budete moci přijet do Prahy na dvouhodinový individuální trénink spojený s procházkou, abychom vše vyzkoušeli v praxi. Při tom se budeme věnovat, čemu si budete přát. Podívám se také na to, v jakém stavu jsou vaše rozpracované cviky. Po celou dobu průběhu výcviku se mě můžete přes mail ptát na to, co je nejasné.

Věřím, že můj výcvikový program vám ukáže, jak zábavná může být spolupráce s vaším pejskem. Naučené cviky oceníte po celý život vašeho pejska.

Home Copyright © Tereza Zůnová 2012-2013 Mapa webu CHS LAETITIA BOHEMICA