Laetitia Bohemica - úvodní strana

O nás

Terka, Ivoš, Brennos a Beauty Terka, Ivoš, Daisy
levá fotka: sourozenci Brennos a Beuty, pravá fotka: náš první pejsek a největší miláček Daisy

Vítáme vás na našich webových stránkách. Jsme rodina z Prahy, která se skládá ze čtyř členů - dvou lidských a dvou psích. Jako první jsem si v roce 2007 pořídila svého prvního psa, fenku Daisy. V roce 2012 jsme si poté doma nechaly její dcerku Beauty, v širší rodině nám také zůstali její dva bráškové Bart a Brennos. Máme mnoho koníčků - rádi chodíme na výlety, tancujeme, hrajeme muziku. Naše fenky Daisy a Beauty jsou plnohodnotnými členy rodiny, takže je zapojujeme téměř do všech našich aktivit. Z toho důvodu je nezbytné, aby obě perfektně poslouchaly. Ostatně kousek od centra Prahy, kde žijeme, bychom neposlušné pejsky nemohli pustit ani na chvilku z vodítka.

Výše zmíněné důvody nás přivedli k tomu, zabývat se výcvikem psů trochu více. Cvičení s pejsky se pro nás stalo nejen povinností, ale i zábavou. Já sama jsem po pár letech cvičení s Daisy začala trénovat i další pejsky v úzké spolupráci s jejich majiteli. Snažím se najít tu nejlepší cestu pro každého psa a jeho páníčka.

Tato část webových stránek je věnovaná naší chovatelské stanici, proto by zde mělo padnout pár slov i o štěňátkách od nás. Stejně jako naše fenky, jsou i jejich štěňata plnohodnotnými členy naší domácnosti. Nechováme ve velkém, takže každý vrh štěňátek je pro nás velkou událostí. Snažíme se, aby byla štěňátka seznámena s co nejvíce novými vjemy. Je pro nás velmi důležité připravit štěňátka pro život tak, aby jim dělalo co nejmenší problémy začlenit se do rodiny svého nového páníčka a přinášet mu tolik radosti, kolik nám přináší naše psí holčičky.

Home Copyright © Tereza Zůnová 2012-2013 Mapa webu CHS LAETITIA BOHEMICA